Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için Cookieler kullanılmaktadır. Cookie tercihlerinizi değiştirmek ve Cookieler hakkında detaylı bilgi almak için İnternet Sitesi Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz. Cookie ayarlarını değiştirmeniz durumunda internet sitesinin bazı özelliklerinin işlevselliğini kaybedebileceğini dikkate alınız.
 
SAHOL- hisse değeri- -info icon
English

Hisse Senedi Analistleri

 
Aracı KurumAnalistE-Mail
Bank of America Sashank Lanka sashank.lanka@bofa.com
Deniz Yatırım Uğur Bozkurt ugur.bozkurt@denizbank.com
Garanti Yatırım Recep Demir RDemir@garantibbva.com.tr
Gedik Yatırım Hasan Şener hasan.sener@gedik.com
Global Menkul Degerler Banu Dirim banud@global.com.tr
Goldman Sachs Aslı Tuncer asli.tuncer@gs.com
HSBC Cenk Orçan cenkorcan@hsbc.com.tr
İş Yatırım Defne Başustaoğlu dbasustaoglu@isyatirim.com.tr
J.P. Morgan Hanzade Kılıçkıran hanzade.kilickiran@jpmorgan.com
Oyak Yatırım Umut Öztürk umut.ozturk@oyakyatirim.com.tr
Renaissance Capital Metin Esendal mesendal@rencap.com
Şeker Yatırım Atasav Can Tuğlu atuglu@sekeryatirim.com.tr
Ünlü Menkul Değerler Koray Pamir koray.pamir@unluco.com
Vakıf Yatırım Tuğba Akça tugba.akca@vakifyatirim.com.tr
Ziraat Yatırım Harun Dereli hdereli@ziraatyatirim.com.tr